Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Image Historia

Strona główna

Zadzwoń do nas : +48 539 335 886

Logo Bis Imageolkusz

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Historia

Firma Image jest prywatną firmą produkującą ławki cmentarne. Firma powstała w 2011 roku i została zarejestrowana zgodnie z obowiązującymi przepisami w rejestrze handlowym. W 2019 roku firma przeszłą w ręce nowego właściciela i od tej pory funkcjonuje pod Nr. NIP: 637-210-30-30 oraz Regon: 384870924.

Zakład prowadzi działalność gospodarczą na terenie całego kraju i jest zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Firma specjalizuje się aktualnie w produkcji ławek cmentarnych oraz zestawów do wędzarni ogrodowych.  Wszystkie nasze ławki wykonane są ze stalowych profili zamkniętych. Elementy metalowe naszych ławek są wytrawiane, a następnie malowane metodą proszkową. Metoda ta charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi odpornością na działanie czynników atmosferycznych, temperatury, promieniowanie UV. Siedzisko wykonane są ze sztachetek PCV. Posiadane doświadczenie oraz różnorodność naszych produktów świadczy o tym, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. 

pola wymagane

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Twój numer IP: 3.230.154.90 | ec2-3-230-154-90.compute-1.amazonaws.com |